Extra informatie
| Naam | Goldbuch Solid fotolijst 13x18 nature |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003900 |
| CatNo | 95 0043 |
| EAN | 4045352950432 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.18 kg |
| Kleur | Naturel |
| Formaat | 13x18cm |
| Naam | Goldbuch Solid fotolijst 13x18 nature |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003900 |
| CatNo | 95 0043 |
| EAN | 4045352950432 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.18 kg |
| Kleur | Naturel |
| Formaat | 13x18cm |