Extra informatie
| Naam | Goldbuch Solid fotolijst 10x15 nature |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003899 |
| CatNo | 95 0042 |
| EAN | 4045352950425 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.14 kg |
| Kleur | Naturel |
| Formaat | 10x15cm |
| Naam | Goldbuch Solid fotolijst 10x15 nature |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003899 |
| CatNo | 95 0042 |
| EAN | 4045352950425 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.14 kg |
| Kleur | Naturel |
| Formaat | 10x15cm |