Extra informatie
| Naam | SpectraJet Premium Silk 290g/m2 43,2cm x 20m |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003681 |
| CatNo | 131183* |
| EAN | 0745125042350 |
| Merk | SpectraJet |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Formaat | Rol 43,2 cm / 17" |
| Gewicht | 290 gr/m² |
| Oppervlakte | Silk |
| Soort | Inktjet / Large Format |
| Naam | SpectraJet Premium Silk 290g/m2 43,2cm x 20m |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003681 |
| CatNo | 131183* |
| EAN | 0745125042350 |
| Merk | SpectraJet |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Formaat | Rol 43,2 cm / 17" |
| Gewicht | 290 gr/m² |
| Oppervlakte | Silk |
| Soort | Inktjet / Large Format |