Extra informatie
| Naam | SpectraJet Photo Semi Mat 270g/m2 152,4cm x 20m OP=OP |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003673 |
| CatNo | 131043 |
| EAN | 2100520003673 |
| Merk | SpectraJet |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Formaat | Rol 152,4 cm / 60" |
| Gewicht | 270 gr/m² |
| Oppervlakte | Semimatte |
| Soort | Inktjet / Large Format |





