Extra informatie
| Naam | SpectraJet Lustre 250g/m2 152mm 4x 101m for SL-D3000 & DL650 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003627 |
| CatNo | 133015-4 |
| EAN | 0745125042800 |
| Merk | SpectraJet |
| Gewicht | 17.50 kg |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D3000, Fuji Frontier DL600 / DL650 |
| Formaat | Rol 15,2 cm |
| Gewicht | 250 gr/m² |
| Oppervlakte | Lustre |
| Soort | Inktjet / Dry Lab |





