Extra informatie
| Naam | SpectraJet Glossy 250g/m2 203mm 2x 101m for SL-D3000 & DL650 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003622 |
| CatNo | 133003-2 |
| EAN | 0745125042756 |
| Merk | SpectraJet |
| Gewicht | 11.00 kg |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D3000, Fuji Frontier DL600 / DL650 |
| Formaat | Rol 20,3 cm |
| Gewicht | 250 gr/m² |
| Oppervlakte | Glossy |
| Soort | Inktjet / Dry Lab |





