Extra informatie
| Naam | SpectraJet Fine Art Smooth Rag 310g/m2 61,0cm x 15m |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003686 |
| CatNo | 131132 |
| EAN | 0745125042435 |
| Merk | SpectraJet |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Formaat | Rol 61,0 cm / 24" |
| Gewicht | 310 gr/m² |
| Oppervlakte | Fine Art |
| Soort | Inktjet / Large Format |





