Details
Snelle USB 2.0 Flash Drive met een capaciteit van 16 GB uit de Marvel M01-serie van Silicon Power in de kleur zwart. Voorzien van een duurzame aluminium behuizing.
Extra informatie
| Naam | Silicon Power Ultima II i-Series 16GB USB 2.0 (Black) |
|---|---|
| Artikelnummer | 510417428 |
| CatNo | SP016GBUF2M01V1K |
| EAN | 4710700391013 |
| Merk | Silicon Power |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Inhoud / Capaciteit | 16 GB |
| Aansluiting | USB 2.0 |
| Productserie | Ultima II |
| Soort | USB-Stick |





