Extra informatie
| Naam | Silicon Power SDXC Card Superior Pro class 10 UHS-II U3 V60 128GB |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005287 |
| CatNo | SP128GBSDXJV6V10 |
| EAN | 4713436150138 |
| Merk | Silicon Power |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Inhoud / Capaciteit | 128 GB |
| Snelheidsklasse | Class 10 UHS-II (U3) V60 |
| Serie geheugenkaart | Superior Pro |





