Details
Silicon Power SecureDigital-geheugenkaart uit de Elite-serie met een capaciteit van 8GB en een Class 10 UHS-1 snelheidsclassificatie.
Extra informatie
| Naam | Silicon Power SDHC Card Elite class 10 UHS-I U1 8GB |
|---|---|
| Artikelnummer | 520000462 |
| CatNo | SP008GBSDHAU1V10 |
| EAN | 4712702628029 |
| Merk | Silicon Power |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Inhoud / Capaciteit | 8 GB |
| Snelheidsklasse | Class 10 UHS-I (U1) |
| Serie geheugenkaart | Elite |





