Details
Snelle USB 3.1 Gen 1 & USB-C Flash Drive met een capaciteit van 32 GB uit de Mobile C31-serie van Silicon Power in de kleur zwart. De USB-flashdrive is voorzien van zowel een USB 3.1 Gen 1 als een USB Type-C aansluiting.
Extra informatie
| Naam | Silicon Power Mobile C31 32GB USB 3.2 Gen 1 Type-C (Black) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520001979 |
| CatNo | SP032GBUC3C31V1K |
| EAN | 4712702655940 |
| Merk | Silicon Power |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Inhoud / Capaciteit | 32 GB |
| Aansluiting | USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Productserie | Mobile |
| Soort | USB-Stick |





