Extra informatie
| Naam | Silicon Power Mobile C07 64GB USB 3.2 Gen 1 Type-C (Deep Blue) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004764 |
| CatNo | SP064GBUC3C07V1D |
| EAN | 4713436147671 |
| Merk | Silicon Power |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Inhoud / Capaciteit | 64 GB |
| Aansluiting | USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Productserie | Mobile |
| Soort | USB-Stick |





