Details
Snelle USB 3.0 Flash Drive met een capaciteit van 8 GB uit de Marvel M01-serie van Silicon Power in de kleur blauw. Voorzien van een duurzame aluminium behuizing.
Extra informatie
| Naam | Silicon Power Marvel M01 8GB USB 3.2 Gen 1 (Blue) |
|---|---|
| Artikelnummer | 510420803 |
| CatNo | SP008GBUF3M01V1B |
| EAN | 4712702623208 |
| Merk | Silicon Power |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Inhoud / Capaciteit | 8 GB |
| Aansluiting | USB 3.2 Gen 1 |
| Productserie | Marvel |
| Soort | USB-Stick |





