Extra informatie
| Naam | Silicon Power Helios 202 256GB USB 3.2 Gen 1 (Rose Gold) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004249 |
| CatNo | SP256GBUF3202V1P |
| EAN | 4713436130253 |
| Merk | Silicon Power |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Inhoud / Capaciteit | 256 GB |
| Aansluiting | USB 3.2 Gen 1 |
| Productserie | Helios |
| Soort | USB-Stick |





