Details
Snelle USB 2.0 Flash Drive met een capaciteit van 8 GB uit de Firma F80-serie van Silicon Power in de kleur zilver. Niet voor niets een prijswinnend ontwerp: een innovatieve metalen behuizing welke uit een geheel bestaat. Winnaar van onder andere een reddot design award.
Extra informatie
| Naam | Silicon Power Firma F80 8GB USB 2.0 (Silver) |
|---|---|
| Artikelnummer | 519501561 |
| CatNo | SP008GBUF2F80V1S |
| EAN | 4712702627671 |
| Merk | Silicon Power |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Inhoud / Capaciteit | 8 GB |
| Aansluiting | USB 2.0 |
| Productserie | Firma F80 |
| Soort | USB-Stick |





