Details
Silicon Power Compact Flash card met een capaciteit van 32GB en een snelheid van 600X.
Extra informatie
| Naam | Silicon Power CF Card 600x 32GB |
|---|---|
| Artikelnummer | 510417431 |
| CatNo | SP032GBCFC600V10 |
| EAN | 4712702614640 |
| Merk | Silicon Power |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Inhoud / Capaciteit | 32 GB |
| Snelheidsklasse | 600x |





