Details
Snelle USB 3.1 Gen 1 Flash Drive met een capaciteit van 16GB.
Extra informatie
| Naam | Silicon Power Blaze B02 16GB USB 3.2 Gen 1 (Black) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520000037 |
| CatNo | SP016GBUF3B02V1K |
| EAN | 4712702646450 |
| Merk | Silicon Power |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Inhoud / Capaciteit | 16 GB |
| Aansluiting | USB 3.2 Gen 1 |
| Productserie | Blaze |
| Soort | USB-Stick |





