Extra informatie
| Naam | Goldbuch Amalfi fotolijst 2*10x15 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006091 |
| CatNo | 96 0655 |
| EAN | 4045352966556 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | collage, 10x15cm |
| Naam | Goldbuch Amalfi fotolijst 2*10x15 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520006091 |
| CatNo | 96 0655 |
| EAN | 4045352966556 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | collage, 10x15cm |