Extra informatie
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 30x30 white (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003205 |
| CatNo | 91 0121 |
| EAN | 4045352911211 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 4.08 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 18x18cm, 30x30cm |
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 30x30 white (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003205 |
| CatNo | 91 0121 |
| EAN | 4045352911211 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 4.08 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 18x18cm, 30x30cm |