Extra informatie
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 30x30 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003197 |
| CatNo | 91 0421 |
| EAN | 4045352914212 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 4.08 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 18x18cm, 30x30cm |
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 30x30 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003197 |
| CatNo | 91 0421 |
| EAN | 4045352914212 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 4.08 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 18x18cm, 30x30cm |