Extra informatie
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 18x24 white (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003209 |
| CatNo | 91 0125 |
| EAN | 4045352911259 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 2.34 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 13x18cm, 18x24cm |
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 18x24 white (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003209 |
| CatNo | 91 0125 |
| EAN | 4045352911259 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 2.34 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 13x18cm, 18x24cm |