Extra informatie
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 18x24 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003201 |
| CatNo | 91 0425 |
| EAN | 4045352914250 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 2.34 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 13x18cm, 18x24cm |
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 18x24 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003201 |
| CatNo | 91 0425 |
| EAN | 4045352914250 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 2.34 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 13x18cm, 18x24cm |