Extra informatie
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 15x20 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003200 |
| CatNo | 91 0424 |
| EAN | 4045352914243 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.68 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 10x15cm, 15x20cm |
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 15x20 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003200 |
| CatNo | 91 0424 |
| EAN | 4045352914243 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.68 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 10x15cm, 15x20cm |