Extra informatie
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 15x15 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003196 |
| CatNo | 91 0420 |
| EAN | 4045352914205 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.32 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 10x10cm, 15x15cm |
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 15x15 silver (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003196 |
| CatNo | 91 0420 |
| EAN | 4045352914205 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.32 kg |
| Kleur | Zilver |
| Formaat | 10x10cm, 15x15cm |