Extra informatie
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 10x15 white (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003206 |
| CatNo | 91 0122 |
| EAN | 4045352911228 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.96 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 6x9cm, 10x15cm |
| Naam | Goldbuch Puro fotolijst 10x15 white (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003206 |
| CatNo | 91 0122 |
| EAN | 4045352911228 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.96 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 6x9cm, 10x15cm |