Extra informatie
| Naam | Goldbuch Cosea fotolijst 30x30 grey (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003017 |
| CatNo | 91 0111 |
| EAN | 4045352911112 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 4.86 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 18x18cm, 30x30cm |
| Naam | Goldbuch Cosea fotolijst 30x30 grey (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003017 |
| CatNo | 91 0111 |
| EAN | 4045352911112 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 4.86 kg |
| Kleur | Grijs |
| Formaat | 18x18cm, 30x30cm |