Extra informatie
| Naam | Goldbuch Cosea fotolijst 10x15 light purple (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003000 |
| CatNo | 91 0512 |
| EAN | 4045352915127 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.38 kg |
| Kleur | Paars |
| Formaat | 6x9cm, 10x15cm |
| Naam | Goldbuch Cosea fotolijst 10x15 light purple (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003000 |
| CatNo | 91 0512 |
| EAN | 4045352915127 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 1.38 kg |
| Kleur | Paars |
| Formaat | 6x9cm, 10x15cm |