Extra informatie
| Naam | Opus Metallbind Channels 304mm - 16mm for A4 Portrait (Black) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004508 |
| CatNo | DITMS0055B |
| EAN | 2100520004507 |
| Merk | Opus |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zwart |
| Formaat | A4 - Staand |
| Naam | Opus Metallbind Channels 304mm - 16mm for A4 Portrait (Black) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004508 |
| CatNo | DITMS0055B |
| EAN | 2100520004507 |
| Merk | Opus |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zwart |
| Formaat | A4 - Staand |