Details
Opus Metalbind Hard Covers Pouch personaliseerbare boekcovers in de kleur wit, formaat 210x206mm. Deze covers zijn te personaliseren met een foto. De kaften zijn te combineren, zo kunt u bijvoorbeeld voor de achterkant een blanco cover gebruiken (Art). Inhoud verpakking: 25 paar covers. Het bestelnummer van dit artikel is 520002192. Het productnummer van dit artikel is DITMS0040-W
Extra informatie
| Naam | Opus Metallbind Hard Covers Pouch 210x206mm (White) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002192 |
| CatNo | DITMS0040W |
| EAN | 5903868073702 |
| Merk | Opus |
| Gewicht | 4.40 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 20x20cm |





