Details
Witte channels voor de Opus Metalbind Hard Covers met een lengte van 304mm en een dikte van 7mm. Inhoud verpakking: 10 stuks. Het bestelnummer van dit artikel is 520002196. Het productnummer van dit artikel is DITMS0037-W
Extra informatie
| Naam | Opus Metallbind Channels 304mm - 7mm for A4 Portrait (White) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002196 |
| CatNo | DITMS0037W |
| EAN | 2100520002196 |
| Merk | Opus |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | A4 - Staand |





