Details
Zwarte channels voor de Opus Metalbind Hard Covers met een lengte van 210 en een dikte van 13mm. Inhoud verpakking: 25 stuks. Het bestelnummer van dit artikel is 520002217. Het productnummer van dit artikel is DITMS0059-B
Extra informatie
| Naam | Opus Metallbind Channels 210 - 13mm for 20x20cm (Black) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002217 |
| CatNo | DITMS0059B |
| EAN | 2100520002217 |
| Merk | Opus |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Zwart |
| Formaat | 20x20cm |





