Details
Noritsu Standard Paper met een breedte van 305mm voor de Noritsu Green II en D1005. Dit papier heeft een gewicht van 250 gr/m2 en is voorzien van een glanzend oppervlak. Inhoud verpakking: 2 rollen van 100 meter. Het bestelnummer van dit artikel is 520002126. Het productnummer van dit artikel is S073189-00-
Extra informatie
| Naam | Noritsu Roll Paper Standard Glossy 250g/m2 305mm 2x 100m |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002126 |
| CatNo | S073189-00- |
| EAN | 2100520002126 |
| Merk | Noritsu |
| Gewicht | 16.70 kg |
| Compatible printer | Noritsu D1005 (HR), Noritsu QSS Green II, Noritsu QSS Green III, Noritsu QSS Green IV |
| Formaat | Rol 30,5 cm |
| Gewicht | 250 gr/m² |
| Oppervlakte | Glossy |
| Soort | Inktjet / Dry Lab |





