Details
Mitsubishi CK-D718 paper and ribbon for systemprinters. 5x7 inch media, 2 rolls with 230 prints per roll. For systemprinters: CP-D70DW-S | CD-D70DW-S. Het bestelnummer van dit artikel is 510414828. Het productnummer van dit artikel is 1100000CK-D718. De EAN / barcode is 4902901644658
Extra informatie
| Naam | Mitsubishi CK-D718 5x7 / 13x18cm / 2x 230 Prints |
|---|---|
| Artikelnummer | 510414828 |
| CatNo | 485077 / 1100000CK-D718 |
| EAN | 4902901644658 |
| Merk | Mitsubishi |
| Gewicht | 3.50 kg |
| Compatible printer | Mitsubishi CP-D70(7)DW-S, Mitsubishi CP-D80DW-S, Mitsubishi CP-D90DW |
| Formaat | 13x18cm |





