Details
Mitsubishi CK-D715 paper and ribbon for systemprinters. 4x6 inch media, 2 rolls a 400 prints per roll. For systemprinters: CP-D70DW-S | CP-D70DW-S. Het bestelnummer van dit artikel is 510414825. Het productnummer van dit artikel is 1100000CK-D715. De EAN / barcode is 4902901644641
Extra informatie
| Naam | Mitsubishi CK-D715 4x6 / 10x15cm / 2x 400 Prints |
|---|---|
| Artikelnummer | 510414825 |
| CatNo | 485076 / 1100000CK-D715 |
| EAN | 4902901644641 |
| Merk | Mitsubishi |
| Gewicht | 4.00 kg |
| Compatible printer | Mitsubishi CP-D70(7)DW-S, Mitsubishi CP-D90DW |
| Formaat | 10x15cm |





