Details
Met perforatie. Het bestelnummer van dit artikel is 519502615. Het productnummer van dit artikel is 110CK-715-PF42. De EAN / barcode is 4902901756993
Extra informatie
| Naam | Mitsubishi CK-715-PF42 4x6 / 10x15cm / 2x 400 Prints Perforated OP=OP |
|---|---|
| Artikelnummer | 519502615 |
| CatNo | 484739 / 11CK-D715-PF42 |
| EAN | 4902901756993 |
| Merk | Mitsubishi |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Compatible printer | Mitsubishi CP-D70(7)DW-S, Mitsubishi CP-D90DW |
| Formaat | 10x10cm |





