Extra informatie
| Naam | SpectraJet Premium Glossy 310g/m2 A4 (25SH) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003715 |
| CatNo | 130300 |
| EAN | 0745125042176 |
| Merk | SpectraJet |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Formaat | A4 |
| Gewicht | 310 gr/m² |
| Oppervlakte | Glossy |
| Soort | Inktjet / Large Format |
| Naam | SpectraJet Premium Glossy 310g/m2 A4 (25SH) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003715 |
| CatNo | 130300 |
| EAN | 0745125042176 |
| Merk | SpectraJet |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Formaat | A4 |
| Gewicht | 310 gr/m² |
| Oppervlakte | Glossy |
| Soort | Inktjet / Large Format |