Extra informatie
| Naam | SpectraJet Luster 250g/m2 102mm 2x 65m for SL-D700/800 & DX/DE100 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003614 |
| CatNo | 133050 |
| EAN | 0745125042671 |
| Merk | SpectraJet |
| Gewicht | 4.00 kg |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D700, Epson SureLab SL-D800, Epson SureLab SL-D1000(A), Fuji Frontier-S DX100, Fuji Frontier DE100 |
| Formaat | Rol 10,2 cm |
| Gewicht | 250 gr/m² |
| Oppervlakte | Lustre |
| Soort | Inktjet / Dry Lab |





