Details
Noritsu HG dubbelzijdig papier voor de Noritsu Green, Green II, D1005, D502 en D70x-serie met een gewicht van 271 gr/m2 Het formaat van dit papier is 254x188mm. Inhoud verpakking: 200 vellen. Het bestelnummer van dit artikel is 520002158. Het productnummer van dit artikel is H073214-00-
Extra informatie
| Naam | Noritsu HG Double Sided Paper (254x188mm) thick folded |
|---|---|
| Artikelnummer | 520002158 |
| CatNo | H073214-00- |
| EAN | 0855043005273 |
| Merk | Noritsu |
| Gewicht | 2.70 kg |
| Compatible printer | Noritsu D1005 (HR), Noritsu D703/D705, Noritsu QSS Green, Noritsu QSS Green II |
| Formaat | 13x18cm |
| Gewicht | 271 gr/m² |
| Oppervlakte | Overige |
| Soort | Inktjet / Dubbelzijdig |





