Details
EPSON PRO-S PAPER GLOSSY A4 21,0CMX65M (2ROLLS) FOR SURELAB SL-D700. Het bestelnummer van dit artikel is 519502258. Het productnummer van dit artikel is C13S450064. De EAN / barcode is 8715946543796
Extra informatie
| Naam | Epson Pro-S Paper Glossy 210mm (A4) 2x 65m for SL-D700/800 & DX/DE100 |
|---|---|
| Artikelnummer | 519502258 |
| CatNo | C13S450064BP |
| EAN | 8715946664941 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 7.70 kg |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D700, Epson SureLab SL-D800, Epson SureLab SL-D1000(A), Fuji Frontier-S DX100, Fuji Frontier DE100 |
| Formaat | Rol 21 cm / A4 |
| Gewicht | 254 gr/m² |
| Oppervlakte | Glossy |
| Soort | Inktjet / Dry Lab |





