Extra informatie
| Naam | Epson Pro Paper Glossy 250g/m2 127mm 4x 100m for SureLab |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003441 |
| CatNo | C13S450144BP |
| EAN | 8715946664903 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 14.30 kg |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D3000 |
| Formaat | Rol 12,7 cm |
| Gewicht | 250 gr/m² |
| Oppervlakte | Glossy |
| Soort | Inktjet / Dry Lab |





