Extra informatie
| Naam | Epson Photo Paper Luster 250g/m2 10x15cm 400 sheets for SL-D500 |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005253 |
| CatNo | C13S400210 |
| EAN | 8715946712741 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 1.43 kg |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D500 |
| Formaat | 10x15cm |
| Gewicht | 250 gr/m² |
| Oppervlakte | Lustre |
| Soort | Inktjet / Dry Lab |





