Details
Mitsubishi CK-D769 paper and ribbon for photoprinters. 6x9 inch media, 2 rolls with 180 prints per roll. For Photoprinters: CP-D707DW | CD-D70DW. Het bestelnummer van dit artikel is 510414826. Het productnummer van dit artikel is 1100000CK-D769. De EAN / barcode is 4902901644634
Extra informatie
| Naam | Mitsubishi CK-D769 6x9 / 15x23cm / 2x 180 Prints |
|---|---|
| Artikelnummer | 510414826 |
| CatNo | 485083 / 1100000CK-D769 |
| EAN | 4902901644634 |
| Merk | Mitsubishi |
| Gewicht | 4.30 kg |
| Compatible printer | Mitsubishi CP-D70(7)DW, Mitsubishi CP-D90DW |
| Formaat | 15x23cm |





