Extra informatie
| Naam | Epson DS Photo Paper Luster 225g/m2 15x15cm 400 sheets for SL-D1000A |
|---|---|
| Artikelnummer | 520004555 |
| CatNo | C13S400106 |
| EAN | 0010343962422 |
| Merk | Epson |
| Gewicht | 2.39 kg |
| Compatible printer | Epson SureLab SL-D1000(A) |
| Formaat | 15x15cm |
| Gewicht | 225 gr/m² |
| Oppervlakte | Lustre |
| Soort | Inktjet / Dubbelzijdig |





