Details
KODAK PHOTO PRINT KIT 8800/8810L UP TO 20X30CM. Het bestelnummer van dit artikel is 519502517. Het productnummer van dit artikel is (OUD nummer: 3959632) 3968724. De EAN / barcode is (OUD nummwer: 5011373959630) 5011393968728
Extra informatie
| Naam | Kodak Photo Print Kit 8800/8810L for 250 prints 20x30cm |
|---|---|
| Artikelnummer | 519502517 |
| CatNo | 1090596 |
| EAN | 5011393968728 |
| Merk | Kodak |
| Gewicht | 5.50 kg |
| Compatible printer | Kodak 8800/8810 |
| Formaat | 20x30cm |





