Extra informatie
| Naam | Kodak Photo Print Kit 6800/6900 6R for 750 prints 4x6 / 10x15cm |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003848 |
| CatNo | 1025295 |
| EAN | 5011373025298 |
| Merk | Kodak |
| Gewicht | 3.50 kg |
| Compatible printer | Kodak 605/6800/6850/6900 |
| Formaat | 10x15cm, 15x20cm |
| Naam | Kodak Photo Print Kit 6800/6900 6R for 750 prints 4x6 / 10x15cm |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003848 |
| CatNo | 1025295 |
| EAN | 5011373025298 |
| Merk | Kodak |
| Gewicht | 3.50 kg |
| Compatible printer | Kodak 605/6800/6850/6900 |
| Formaat | 10x15cm, 15x20cm |