Details
KODAK D4600L PHOTO RIBBON (250X 20X30CM). Het bestelnummer van dit artikel is 519502300. Het productnummer van dit artikel is 1352459. De EAN / barcode is 41771352455
Extra informatie
| Naam | Kodak D4600L Photo Ribbon (250x 20x30cm) |
|---|---|
| Artikelnummer | 519502300 |
| CatNo | 1090893 |
| EAN | 0041771352455 |
| Merk | Kodak |
| Gewicht | 2.00 kg |
| Compatible printer | Kodak D4600 |
| Formaat | 20x30cm |





