Details
2 rollen Dye sub lint om 250 afdrukken te maken op 20x30cm. 8287435. Het bestelnummer van dit artikel is 510413349. Het productnummer van dit artikel is 8287435. De EAN / barcode is 41778287439
Extra informatie
| Naam | Kodak D4000 Photo Ribbon (250x 20x30cm) |
|---|---|
| Artikelnummer | 510413349 |
| CatNo | 1090877 |
| EAN | 0041778287439 |
| Merk | Kodak |
| Gewicht | 2.00 kg |
| Compatible printer | Kodak D4000 |
| Formaat | 20x30cm |





