Extra informatie
| Naam | Goldbuch Zoe fotolijst 10x15 white (6 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005648 |
| CatNo | 92 0982 |
| EAN | 4045352929827 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 10x15cm |
| Naam | Goldbuch Zoe fotolijst 10x15 white (6 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520005648 |
| CatNo | 92 0982 |
| EAN | 4045352929827 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.00 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 10x15cm |