Extra informatie
| Naam | Goldbuch Verona fotolijst 20x30 white (6 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003974 |
| CatNo | 92 0705 |
| EAN | 4045352927052 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.86 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 20x30cm |
| Naam | Goldbuch Verona fotolijst 20x30 white (6 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003974 |
| CatNo | 92 0705 |
| EAN | 4045352927052 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.86 kg |
| Kleur | Wit |
| Formaat | 20x30cm |