Extra informatie
| Naam | Goldbuch Skandi fotolijst 20x25 gold (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003922 |
| CatNo | 90 0395 |
| EAN | 4045352903957 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.88 kg |
| Kleur | Goud |
| Formaat | 20x25cm |
| Naam | Goldbuch Skandi fotolijst 20x25 gold (2 st) |
|---|---|
| Artikelnummer | 520003922 |
| CatNo | 90 0395 |
| EAN | 4045352903957 |
| Merk | Goldbuch |
| Gewicht | 0.88 kg |
| Kleur | Goud |
| Formaat | 20x25cm |